Digimon Elite RPG
Serdecznie witamy na naszym Forum.Mamy nadzieję że wspólna gra razem z nami przysporzy ci wiele radości.

Pierwsze co powinieneś zrobić to zapisać się u któregoś z mistrzów gry i wybrać dla siebie digimona z którym będziesz przemierzał Digital World....
Digimon Elite RPG
Serdecznie witamy na naszym Forum.Mamy nadzieję że wspólna gra razem z nami przysporzy ci wiele radości.

Pierwsze co powinieneś zrobić to zapisać się u któregoś z mistrzów gry i wybrać dla siebie digimona z którym będziesz przemierzał Digital World....
Digimon Elite RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Digimon Elite RPG

Jest to Gra RPG PBF ..
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Prace Kaiena

Go down 
AutorWiadomość
Kaien

Kaien


Liczba Punktów : 417
Data Rejestracji : 29/11/2010
Skąd : Słupiec-Nowa Ruda

Prace Kaiena Empty
PisanieTemat: Prace Kaiena   Prace Kaiena Icon_minitimeSro Gru 15, 2010 12:59 am

Jest to historia powstania pierwszego człowieka-hybrydy.Tak zwany człowiek miał na imię Lorenzo i urodził się w 1970r.Urodził się on ze związku mężczyzny i kobiety,która była digimonem a dokładnie Angewomonem.Lorenzo dorastał w domu dziecka nie wiedząc nic o swojej rodzinie.Pewnego dnia znalazł on tajemnicze urządzenie zwane Digivice.Ale co dziwne kiedy próbował podnieść Digivice to wyciągnął je razem z mieczem.Okazało się że urządzenie sprawiało że miecz zmieniał swoją budowę na miecz z chromo-zoidu.Wtedy Lorenzo wpadł do Digi-World,a kiedy wylądował tam to już czekał na niego jego partner:Tokomon.Tokomon opowiedział Lorenzo o tym że jest jego partnerem oraz o tym że 4 złych digimonów odrodziła się:Należeli do nich Devimon,Myotimosmon,Piedmon oraz Metal Etemon.Odrodziła się także 4 boskich digimonów:Seraphimon,Magnadramon,Cherubimon oraz Magnamon.Kiedy Lorenzo wszystkiego się dowiedział to został zaatakowany przez Kuwagamona oraz Sheelmona.To że Tokomon ewoluował w Patamona to nic nie dało.Wtedy pojawił się Seraphimon i zniszczył Kuwagamona.Zabrał Lorenzo do piramidy starszych gdzie boskie digimony miały bazę.Tam Magnadramon opowiedziała Lorenzo o tym że jest jego matką,ale że jest także bliska śmierci.Oddała swoją moc patamonowi a ten zamienił się w Knight Angemona-Boską wersję angemona będącą na poziomie Champion/Ultimate.Wtedy Digivice odłączyło się od miecza,a miecz powędrował do Knight Angemona rozwalając się na dwa identyczne miecze.Lorenzo zaś digivice dosłownie przyrósł do piersi i zamienił się w Angemona.Seraphimon wyjaśnił im że mogą się połączyć,ale nie wie co z tego wyniknie...Może to prowadzić do końca zła lub dobra...Ale póki co musimy znikać i to chyba na zawsze...Nasza moc się kończy więc przekazujemy je wam...Knight Angemon i Lorenzo nagle połączyli się w jedno.Powstał Knight Angemon BM.
Powrót do góry Go down
Kaien

Kaien


Liczba Punktów : 417
Data Rejestracji : 29/11/2010
Skąd : Słupiec-Nowa Ruda

Prace Kaiena Empty
PisanieTemat: Re: Prace Kaiena   Prace Kaiena Icon_minitimeSro Gru 15, 2010 4:18 pm

Historia "Histomona"
Jest to historia opowiadająca o jednym z najpotężniejszych digimonów.Choć nigdy go nie widziano,to on czuwał.Jego historia zaczyna się gdy wykluł się z jajka.Jego forma baby wyglądała już tak jakby był w stadzie rookie.Jego dokładny wygląd to:2 ręce z bliznami w kształcie krzyżyka,głowa zaś była okrągła z dwoma rogami wyrastającymi prosto z czaszki digimona.Digimon nazywał się:Sasasmon.Sasasmon podróżował w swojej formie,aż pewnego dnia zdarzyło mu się walczyć z Black Agumonem.Sasasmon wtedy ewoluował.Jego ręce zwiększyły się,u nóg były 3 palce i wyrosnął ogon na którym widniał jeden duży X.Tak powstał obrńca słabszych Histosmon.Black Agumon zaatakował Baby Flame(Dziecięcym płomieniem),wtedy obok niego pojawiła się dziwna czarna otoczka zwana przez niego Black Armor.Histamon pobiegł na Agumona używając swojego ciosu:Flame Teeth(Ogniste ugryzienie).Kiedy tak ugryzł Agumona to ten spłonął i jego dane zostałe wessane do Histomona.Wtedy jego ręka zmieniła kolor na czarny z trzema pazurami.
Histomon:Teraz pokonać 8 wybranych digimonów...Wtedy uzyskam prawdziwą moc hahaha.
Histomon poszukując wybranych digimonów natknął się na jednego z nich,a dokładnie:Tentomona.Już na początku Histomon rzucił się na niego,ale Tentomon od razu zaewoluował w Kabuterimona.
Kabuterimon:Czego ode mnie chcesz?
Histomon:Chcę twojej mocy!
Zaczęła się walka i wtedy Histomon zaatakował Baby Flamem Kabuterimona.Na Kabuterimona to nie zadziałało i użył on Electro Shocker.Histomon użył ataku Copy Mode(Mod kopiowania) i wystrzelił 2 razy potężniejszy Electro Shocker.Kabuterimon tak oberwał że jego dane zaczęły znikać.Wtedy Histomon przejął jego dane i ewoluował na poziom Champion.Jego rogi zakrzywiły się w tym,jego twarz zmieniła się zasłaniając jego zęby i usta.Klatka piersiowa zmieniła się i na klatce piersiowej digimona pojawił się znak wiedzy.Jego ręce zrobiły się fioletowe i wyrosły dodatkowo owadzie skrzydła Kabuterimona.Ogon zanikł tworząc na nogach coś na rodzaj urządzenia odrzutowego.
C.D.N
Rozdział II
-Moje imię brzmi Kabu Histomon...Ale coś mi tu nie gra...Nie czuję mocy Tentomona,po chwili jego dane zniknęły z ciała Kabu Histomona i ten znów przemienił się w swoją formę Rookie.
Histomon:Co się stało...Może wybranych digimonów nie da się pochłonąć...Może to nie mój cel.
Wtedy Histomona z zaskoczenia zaatakował Tyrannomon.Histomon oberwał od ogona Tyrannomona i zemdlał słysząc tylko atak Celestial Rod.Histomon obudził się w lesie,w którym od razu wyskoczył na niego Minotauramon i bez ostrzeżenia zaczął atakować i strzelać w Histomona,ten ledwo co unikał ataków i po chwili skoczył na głowę Minotauramona wgryzając mu się prosto w głowę,wtedy Minotauramon rozwalił się na dane,których nie udało się wchłonąć Histomonowi.Histomon zaczął biec przez siebie a wtedy zaatakował go Gargomon,który zaczął go ostrzeliwać.Histomon wyskoczył w górę i użył ataku super schoker i przysmażył przeciwnika,po chwili wchłonął jego dane i zamienił się GargoHistomona.Od swojej wcześniejszej formy różnił się tym że wyrosły mu długie uszy,urósł oraz jedna z jego rąk dostała działko Gargomona.
C.D.N
Rozdział III
GargoHistomon zmienił swoje nastawienie i zaczął podróżować.Nie walczył ze słabszymi digimonami,wogóle nie walczył.Pewnego dnia kiedy tak szedł to zauważył walkę potężnych digimonów:Black WarGreymon VS WarGreymon.BK WarGreymon użył Terra Destroyer a WarGreymon Terra Force.Dwie tak potężne siły odrzuciły GHistomona na tak daleką odległość,że ten uderzył w drzewo i zemdlał.Znowu usłyszał znajomy głos,ale tym razem było to Gate Destiny.Tym razem GHistomon obudził się w dziwnym zamku.
GHistomon:Gdzie ja jestem i co ja tu robię?
???:Jesteś w mojej twierdzy a ja nazywam się Seraphimon.
???:A ja Cherubimon...
???:Ja zaś jestem Ophanimon...
GHistomon:Ale dlaczego ja tu jestem?
Seraphimon:Istnieję pewna przepowiednia o złym digimonie na początku,a potem ten digimon zamienił się w dobrego digimona.Możliwe że to jesteś właśnie ty...
GHistomon wyrzucił z siebie dane Gargomona,który odrodził się na miejscu.
Histomon:Czyli mogę sam ewoluować?
Ophanimon:Potrzebny Ci jest Tamer...Ale musi być on wyjątkowy...Dlatego musimy Cię wysłać do realnego świata po to abyś znalazł partnera.
Histomon:Rozumiem...
Seraphimon otworzył bramę do Świata Realnego i Histomon przeszedł przez nią.
Histomon:Ciekawe co teraz...Za nim znajdę swojego trenera...Po chwili Histomon spotkał innego digimona Koromona.
Koromon:Nie widziałem jeszcze takiego digimona...Czy ty byłeś tam wtedy,kiedy walczyłem z BKWarGreymonem?
Histomon:Tak to ja...
Koromon:Zostałeś tu przysłany,aby znaleźć swojego trenera?
Histomon:Tak...
Koromon:Znam takiego jednego wolnego Tamera.Ma na imię Karnos...Koromon zaprowadził Histomona do Karnosa,ale ten był atakowany przez 3 BlackGabumony.Wtedy Histomon od razu zniszczył X-Blasterem 3 blackGabumony.
Histomon:Wyczułem to...To jest mój Tamer!
Powrót do góry Go down
Kaien

Kaien


Liczba Punktów : 417
Data Rejestracji : 29/11/2010
Skąd : Słupiec-Nowa Ruda

Prace Kaiena Empty
PisanieTemat: Re: Prace Kaiena   Prace Kaiena Icon_minitimePon Sty 10, 2011 7:19 pm

Rozdział IV
Karnos:Wielkie dzięki za pomoc.
Histomon:Nie ma sprawy.
Wtedy Histomon wciągnął dane 3 BK Gabumonów i wtedy okazała się jego nowa zdolność czyli otwieranie bram do świata digimonów i przesyłanie danych digimonów.Wtedy Histomon przesłał dane BK Gabumonów do DW.
Przy Karnosie zaczął świecić jego stary Digivice i wtedy Histomon zaczął ewoluować,ale nagle przestał.
Karnos:Zaraz zaraz...Tylko mój dawny digimon reagował na moje digivice...Miałem też swój digimental,ale został mi on skradziony przez bandę Apemonów.
Histomon:Dam sobie z nimi radę!
Karnos:Dobra dobra...
Karnos z Histomonem wyruszyli w podróż i 2 dni zajęło im znalezienie Bandy Apemonów.Wszystkie od razu zaatakowały Histomona,ale ten oddał im swoim nowym atakiem Flame X.Z jego dłoni strzeliły dwa ogniste X które od razu przeniosły Apemony do DW.
Histomon:Gdzie jest digimental?
D.Apemon:Hahaha...
D.Apemon ewoluował w Etemona i zaczął atakować Histomona swoim śpiewem.Histomon prawie cofnął się do swojej poprzedniej formy,ale użył Holy Shoot Version X.Wystrzelił święty promień i
C.D.N
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prace Kaiena Empty
PisanieTemat: Re: Prace Kaiena   Prace Kaiena Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prace Kaiena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prace by Marzyciel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Elite RPG :: Hyde Park :: Fan Fik-
Skocz do: